Відео

Головна » Спорт
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 37 38 »

Олександра БОНДАР – четверта серед школярів світу!

16-21 червня в столиці Угорщини Будапешті проходили змагання всесвітніх ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games» з боротьби вільної серед юнаків та дівчат. Особливістю змагань було те, що до них змагалися представники п’яти видів єдиноборств: боротьби вільної, жіночої, греко-римської, карате, дзю-до та тхеквондо. Єдиною спортсменкою Рівненщини, яка пробилася на всесвітній форум учнівського спорту, стала рокитнівчанка Олександра Бондар! На жаль, більше жоден рівненський спортсмен на змагання в Будапешт не потрапив. Виступаючи серед дівчат у ваговій категорії до 39 кілограмів, учениця Рокитнівського ліцею Олександра Бондар в першому поєдинку зустрілася з пре ... Читать повну новину

Категория: Спорт | Просмотров: 250 | Добавил: faust123451 | Дата: 28.06.2019 | Комментарии (0)

Віталій Кулакевич – сьомий на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

У ваговій категорії до 55 кілограмів рокитнівчанин Віталій Кулакевич, змагаючись на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юнаків, в Італії по балах переміг болгарина Viktor Milenov TISOV. Потім програв і зайняв сьоме місце.
Іван Парчук,
тренер Рокитнівської ДЮСШ районної ради
з боротьби вільної.

Назар Богданець – чемпіон турніру!
Віталій Марковець та Юрій Борисовець –
срібні призери!

14-15 червня у Львові були розіграні нагороди міжнародного юнацького меморіалу з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії Олега Сазонова. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з багатьох областей України та Польщі. Добре виступили вихованці Рокитнівської школи вільної боротьби.
У ваговій категорії до 52 кг Віталій Марковець, показавши хорошу боротьбу, вийшов до фіналу змагань та отримав срібну нагороду.
У ваговій категорії до 70 кг томашгородець Юрій Борисовець у фіналі поступився супернику з рахунком 4:5. Ще одне друге місце.
Назар Богданець, змагаючись у ваго ... Читать повну новину

Малюк – 2019

1 червня під такою назвою у нашому містечку Рокитне пройшли змагання традиційного Міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби «МАЛЮК-2019», присвяченого Дню захисту дітей. Борцівські килими, як і завжди, були покладені на площі біля будинку райдержадміністрації та районної ради.
У змаганнях взяло участь більше 200 юнаків, які представляли Рівненську, Тернопільську, Івано-Франківську, Житомирську, Хмельницьку області та столицю України – місто Київ. В турнірі взяли участь білоруські юнаки з міста Гомель.
На відкритті турніру його учасників вітали: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова Рокитнівської районної ради Анатолій Кінчур, прес-аташе Асоціації спортивно ... Читать повну новину

Після дощової зливи – злива голів та нереалізованих можливостей

Особисто в мене після першого, програного "Спартою" в Кисоричах півфінального матчу з олевським "Штурмом" – 2:3, ніяких сумнівів щодо майбутнього фіналіста не було. Я знав тільки одне – бажаною фінальною путівкою заволодіють спартанці, – не важливо з яким рахунком, але тільки з тим, який влаштує кисоричан. Причина для цього одна – в матчі у себе вдома "Спарта" грала експериментальним складом, в якому були відсутні 50% гравців основного складу, котрі складали кістяк "Граніта", що «розбомбив» того кубкового дня рівненський "Стандарт-Водник" – 7:0.
Недільний матч-відповідь в Олевську розпочався із г ... Читать повну новину

Захисний варіант виграшу

– Два удари – два голи, – бідкався мені після другого забитого м’яча біля власних воріт зарічненський голкіпер. І був правий, правда, не на всі 100%.
15 травня на спорткомплексі "Ювілейний" аутсайдер першості  ФК "Зарічне" показав, що будь-якого суперника потрібно поважати. Матч ще раз довів футбольну аксіому "Бійся аутсайдера!", адже втрачати йому нічого, тягар відповідальності не давить тягарем на плечі футболістів турнірного дна.
Не дивлячись на швидкий гол, який провів на 10 хвилині Максим Денисюк, замкнувши гостру передачу з правого флангу, "Полісся" повністю передало ініціативу аутсайдеру. А, можливо, аутсайдер просто відібрав її у "Полісся& ... Читать повну новину

Рокитнівчани – треті!

18 травня в Олевську на Житомирщині пройшли змагання всеукраїнського турніру серед юнаків з вільної боротьби «Кубок міста Олевськ».
Змагання були командними. Проходили за підтримки благодійного фонду народного депутата України Сергія Пашинського, який забезпечив призерів змагань грошовими призами. Рокитнівчани виступили непогано. Завоювали третє командне місце. З найкращого боку себе показали брати Станіслав і Віталій Марковці та Георгій Богданець, які зробили значний внесок в результат команди.
тренер-викладач Рокитнівської ДЮСШ районної ради.

Віталій Кулакевич – бронзовий призер!

27-28 квітня в столиці Туреччини Стамбулі пройшов 15-ий Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків під назвою «Февзи Шекер». У турнірі взяли участь перші номери юнацької збірної України.
Рокитнівчанин Віталій Кулакевич боровся у ваговій категорії до 55 кг, де виступало 15 борців, які представляли Азербайджан, Болгарію, Бельгію, Вірменію, Грузію, Косово, Туреччину, Македонію, Узбекистан та Україну.
У першому поєдинку він переміг представника Туреччини POLAT A. з переконливим рахунком  9:3. У 1/8 фіналу чисто технічно програв  одному з найсильніших борців-юнаків світу, чемпіону юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі, срібному при ... Читать повну новину

МІЖНАРОДНИЙ ЮНАЦЬКИЙ ТУРНІР З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

4-5 травня в містечку Борщів на Тернопільщині пройшли змагання міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь більше 200 борців, які представляли Азербайджан, Білорусь, Румунію, Молдову та Україну. Турнір проводила громадська організація «Рідна Борщівщина».
Рокитнівчани виступили задовільно, хоча в призери і не потрапили. Поступилися сильним суперникам у боротьбі за бронзу.
У ваговій категорії до 25 кг змагалося 29 юних борців. Тимофій Ковальчук був легший за суперників на декілька кілограмів та дещо молодший. У першому поєдинку переміг білоруса, потім ще двох суперників. У боротьбі за вихід до фіналу, програв старш ... Читать повну новину

ДМИТРО ДЕНИСЮК – СРІБНИЙ ПРИЗЕР! НАЗАР БОГДАНЕЦЬ – БРОНЗОВИЙ!

З 10 по 12 травня у білоруському місті Гомелі пройшли змагання міжнародного турніру з вільної боротьби серед молоді на призи Заслуженого майстра спорту, срібного призера Олімпійських ігор, чемпіона світу Сергія Смаля.
Змагаючись серед борців у ваговій категорії до 79 кг, наймолодший борець змагань Назар Богданець показав непогану боротьбу, отримавши три перемоги та виборовши третє місце.
У ваговій категорії до 125 кг майстер спорту Дмитро Денисюк фінішував другим.