Відео
Відео

Головна » Спорт
« 1 2 3 4 ... 37 38 »

VІІІ відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту
міжнародного класу, переможця Кубка світу Ігоря Первачука
Рокитнівчанин Дмитро Денисюк – чемпіон!
Назар Богданець – срібний призер!

З 28 лютого по 1 березня у спортивному комплексі СКА в місті Львові пройшли змагання міжнародного турніру з вільної боротьби серед юнаків, юніорів та дівчат, пам’яті відомого львівського борця, майстра спорту міжнародного класу, переможця Кубка світу Ігоря Первачука.
У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з Білорусі, Великобританії, Німеччини, Франції, Польщі, Румунії, Молдови, Чехії, Угорщини та 20 областей України. Для українських юні ... Читать повну новину

Категория: Спорт | Просмотров: 300 | Добавил: faust123451 | Дата: 20.03.2020 | Комментарии (0)

Десятий ювілейний фестиваль

Саме таким цьогоріч виявився традиційний «Фестиваль спортивних ігор», який відбувся 27 лютого у спортивних залах ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та колишніх вчителів фізичної культури цієї школи Руслана Дубовця, Анатолія Ковтуцького та Олександра Богданця. Як завжди, команди змагалися у триборстві, яке включало у свою програму такі популярні види спорту: футзал, баскетбол та волейбол. Як і у минулі роки, ігри фестивалю були ініційовані та організовані районною професійною спілкою працівників освіти.
На змагання прибули об’єднані команди ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ №3» та Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ст.- ліцей», Карпи ... Читать повну новину

Чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби
серед юнаків та дівчат

25-27 лютого у Сарнах пройшов чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед старших юнаків та дівчат (кадетів). Рокитнівська команда борців виступила задовільно. Маємо трьох чемпіонів серед хлопців (плюс кисоричанин Вадим Шупрудько переміг, виступаючи за команду Сарненського району, де він навчається в педагогічному коледжі) та двох чемпіонок-дівчат. Призери теж є. Змагання були відбірковими до чемпіонату України, який пройде наприкінці березня у Харкові.
ЮНАКИ
У ваговій категорії до 45 кілограмів третє місце виборов учень Рокитнівської гімназії Станіслав Мельник.
У ваговій категорії до 48 кілограмів чемпіоном став учень Рокитнівс ... Читать повну новину

Афганський турнір в Олевську

15 лютого в місті Олевськ пройшли змагання дитячого турніру серед юнаків з вільної боротьби, присвячені 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану.
У цій неоголошеній війні брали участь і українські хлопці. Виконуючи свій солдатський обов’язок, тисячі з них героїчно загинули. В пам'ять українських юнаків, які пройшли Афган і які повернулися, проводилися названі змагання.
Змагання були особистими і проводилися в двох вікових групах.
Юнаки 2010-2012 р. н.
У фінал вагової категорії до 29 кілограмів вийшли Артем Лящук та Віталій Кузьмич. По балах переміг Артем Лящук та став чемпіоном змагань.
Юнаки 2008-2009 р.н.
У ваговій ка ... Читать повну новину

Андрій ПОПОК – третій на сумо

22-24 лютого 2020 р. у Луцьку пройшли змагання рейтингового міжнародного турніру з СУМО серед чоловіків під назвою «Замок Любарта». Перший майстер спорту з вільної боротьби на Рокитнівщині Андрій Попок вирішив трохи урізноманітнити своє спортивне життя і спробувати сили у цьому екзотичному виді спорту.
У ваговій категорії до 77 кілограмів, перемігши трьох суперників він виборов третє місце. Для порівняння скажу, що друге третє місце у цій категорії здобув діючий чемпіон світу.
Іван Парчук,
тренер Рокитнівської ДЮСШ районної ради.

Максим ТРОХИМЧУК – ЧЕМПІОН
ТУРНІРУ «КУБОК ГЕРОЇВ»!

15 лютого в Полтаві пройшов турнір зі змішаних єдиноборств ММА під назвою «КУБОК ГЕРОЇВ». Кандидат у майстри спорту з вільної боротьби рокитнівчанин Максим Трохимчук став чемпіоном турніру, перемігши трьох суперників!
Особливо варто відзначити його яскраву перемогу над сином всесвітньо відомого бійця ММА Марата Балаєва – Аланом Балаєвим, майстром спорту з боксу.
На фото: переможець «Кубку героїв» Максим Трохимчук!

Без переможців не повертаємося!

13-14 лютого в місті Сарни пройшли змагання Відкритого юнацького Всеукраїнського турніру з греко-римської, вільної та жіночої боротьби на призи Сарненської районної федерації греко-римської та вільної боротьби.
У відкритті змагань взяли участь голова Рівненської обласної ради, майстер спорту з класичної (греко-римської боротьби) Олександр Данильчук, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, Сарненський міський голова Світлана Усик, патріот та Заслужений майстер спорту України з греко-римської боротьби, неодноразовий призер чемпіонатів Європи та світу Петро Коток. Змагання були забезпечені непоганими грошовими прем ... Читать повну новину

Анна ПОШТАР чемпіонка!
Неля ПОПОК – срібний призер!

14-15 лютого в Херсоні пройшли змагання юнацького турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат під назвою «Наші надії». У вговій категорії до 61 кг золоту медаль здобула вихованка тренера Володимира Васильчука Анна Поштар.
Неля Попок завоювала срібло, змагаючись у ваговій категорії до 73 кілограмів.
тренер-викладач Рокитнівської ДЮСШ районної ради.

Чемпіонат Рівненської області

1-2 лютого у Рівному в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат Рівненської області з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами слуху.
У змаганнях взяли участь 130 представників з Березнівського, Дубровицького, Зарічненського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського районів, м. Рівне, м. Сарни, Острозької загальноосвітньої спецшколи для дітей з вадами слуху та Клеванської загальноосвітньої спецшколи для дітей з вадами зору.
Змагання проходили у двох вікових групах: юнаки та дівчата – до 18 років; чоловіки і жінки від 19 років та старші.
Спортсмени Рокитнівського центру «Інваспорт» на ч ... Читать повну новину

Тимофій Ковальчук – чемпіон турніру
«Колізей»!

З 31 січня по 1 лютого в Харкові пройшли поєдинки традиційного відкритого Всеукраїнського (міжнародного) турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат під назвою «Колізей».
У цих змаганнях взяло участь 410 борців, які представляли різні міста України, Білорусі та Молдови.
Єдиним представником Рівненщини на цих престижних змаганнях був рокитнівчанин Тимофій Ковальчук, який боровся у найлегшій ваговій категорії до 24 кілограмів де змагалося 35 учасників! Учень Рокитнівської гімназії впевнено переміг шістьох суперників і став чемпіоном змагань!
тренер Рокитнівської ДЮСШ районної ради з вільної боротьби.