Головна » Спорт
« 1 2 3 4 5 ... 37 38 »

Чергові успіхи команди
«Рокитнівський склозавод»

На турнірі «Ковель Опен», куди з’їхалися понад 50 спортсменів, команда РСЗ вдало зіграла, впевнено перемігши 4 команди. Маючи 1 поразку, за рівності очок, рокитнівські тенісисти посіли друге місце у 2 турі. Яскраву гру продемонстрував кожен гравець команди: Микола Стахієвич, Віктор Пахнюк, Назар Богданець, зробивши свій внесок, здобувши перемоги у вищих за рейтингом суперників зі Львова, Луцька, Хмельницького, Рівного.
Підтримка наших спортсменів та віра у них додає їм сили та впевненість у боротьбі за перемогу. Поїздка ж стала можливою завдяки фінансовій допомозі керівника Рокитнівського скляного заводу Леоніда Паробочого.
Руслан НИЖНИК.
& ... Читать повну новину

Категория: Спорт | Просмотров: 275 | Добавил: faust123451 | Дата: 30.01.2020 | Комментарии (0)

СРІБНІ МЕДАЛІ РОКИТНІВЧАН
ТА КУБОК КОМАНДИ УКРАЇНИ!

З 16 по 18 січня у Харкові пройшли поєдинки міжнародного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячені пам’яті Заслуженого тренера України, майстра спорту з вільної та греко-римської боротьби Леоніда Дуная.
У змаганнях взяло участь 440 борців, які представляли різні міста України та збірні команди Білорусі, Вірменії, Грузії, Греції, Італії, Франції, Казахстану, Киргизії, Молдови, Румунії та України. Були присутні і росіяни, але на представлення команд прапор ворожої для нас країни не виносився, а борці цієї держави оголошувалися, як представники Білгородської області. На харківський килим вийшли чемпіони та призери юнацького чемпіонатів світу та Європи, чем ... Читать повну новину

НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР В ОЛЕВСЬКУ

30 грудня 2019 р. в сусідньому містечку Олевськ на Житомирщині пройшли змагання дитячого Новорічного турніру з вільної боротьби. Особливістю змагань було те, що вони проходили у двох вікових групах та до змагань з юнаками допускалися дівчата.
Ну, ми, звичайно, раді під Новий рік забрати з десяток медалей та святкових подарунків, якими нагороджувалися призери.
У вагових категоріях до 21 кілограма переміг Назарій Михайлишин. Непогано боровся Кирило Попок, який став четвертим.
Артур Пишевський, перемігши чотирьох суперників, фінішував третім у ваговій категорії до 24 кілограмів.
У вагових категоріях до 26 кілограмів наші юнаки зайняли весь п’єдестал. Впевнено переміг Тимофій ... Читать повну новину

Борцівські підсумки 2019

Пройшов 2019… Підводимо підсумки. Цей рік був найуспішніший для наших борців за всю історію розвитку вільної боротьби на Рокитнівщині. Рокитнівські хлопці та дівчата змогли увірватися до лав юнацької збірної України та гідно представляли Україну на юнацьких чемпіонатах Європи (Італія) та світу (Болгарія), Всесвітніх іграх школярів (Угорщина).
Кандидатом в члени головної збірної України зараховано майстра спорту Дмитра Денисюка, а майстра спорту Юлію Лесковець включено до резерву збірної.
В італійському місті Фаєнца майстри спорту України Віталій Кулакевич та Юлія Лесковець дали бій кращим борцям Старого світу. Учениця тренера Володимира Васильчука Юлія Лесковець показала відмінний результат, ставши чемпіонкою Європи серед дівчат та срібним призером чемпіонату світу! Віталій Кулакевич виборов восьме мі ... Читать повну новину

Відмінний виступ
рокитнівських борців!

20-21 грудня в місті Малин на Житомирщині пройшли змагання Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи Заслуженого майстра спорту, срібного призера ХХХ Олімпійських ігор в Лондоні Валерія Андрійцева.
У змаганнях взяло участь 267 учасників. 21 команда з Житомирської, Донецької, Полтавської, Київської, Миколаївської, Чернігівської, Хмельницької та Рівненської областей.
Рокитнівські борці відборолися відмінно! Досить сказати з 15 рокитнівчан, які брали участь у цих надзвичайно цікавих та конкурентних змаганнях, троє стали чемпіонами, двоє срібними та двоє бронзовими призерами. Ще троє програли у боротьбі за бронзу.    < ... Читать повну новину

Віталій Марковець – чемпіон!
Тимофій Ковальчук – срібний призер!

12-14 грудня в культурній столиці Білорусі, місті Пінську, пройшли змагання відкритого міждержавного юнацького турніру з вільної боротьби «Южный оплот».
Звідки ж взялася ця назва?
Це все бацька Лукашенко. Якось, перебуваючи у Пінську, він назвав його «Южным оплотом Беларуси». Ну, всі відразу вхопилися за гарну ідею і замість назви якогось радянського маршала з’явилась назва «Южный оплот». Ми прийняли запрошення сябрів.
Змагання були потужними. Близько 300 учасників з Білорусі, України, Росії. Рокитнівські борці гідно представили свій край.
У ваговій категорії до 25 кіло ... Читать повну новину

ДМИТРО ДЕНИСЮК – ДЕВ’ЯТИЙ…

З 3 по 6 грудня в Києві пройшли змагання Кубка України серед чоловіків та жінок з вільної боротьби. У них взяли участь команди з усіх областей України та міста Києва. Поміж інших боролися чемпіони та призери чемпіонатів світу та Європи. Змагання були відбірковими до чемпіонату Європи.
Серед чоловіків у ваговій категорії до 125 кілограмів змагалося п’ятнадцять борців. В результаті боротьби, рокитнічанин Дмитро Денисюк зайняв дев’яте місце.
Іван Парчук,
суддя чемпіонату України, суддя національної категорії.
На фото: боротьбу веде Дмитро Денисюк.

Олександра Бондар –   срібний призер!

З 12 по 14 грудня   в місті Калуш на Івано-Франківщині пройшли змагання Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат "Різдвяний Фестиваль".
Змагаючись серед дівчат у ваговій категорії до 46 кілограмів, рокитнівчанка Олександра Бондар завоювала срібну нагороду.  У боротьбі за неї вона зуміла з рахунком 4:0 перемогти бронзову призерку чемпіонату України серед дівчат  Ірину Войків (Іван-Франківськ).
тренер Рокитнівської ДЮСШ районної ради.
На фото: на килимі Олександра Бондар.

Чергові здобутки
рокитнівських тенісистів

Рокитнівська команда з настільного тенісу "Газда" гарно зіграла перший тур Першої Ліги турніру "Ковель Опен". Вибороли 3 місце, боротьба була запекла, за кожен бал. Перемогли команду спортсменів з Ковеля, Любомля та Львова, програли командам Луцька, Рівного та Вараша.
Підтримали наших спортсменів голова Рокитнівської районної ради Анатолій Кінчур та підприємець Микола Ковалець, надавши тенісистам необхідну допомогу.
А найсильніші рокитнівські спортсмени – ветерани Руслан Нижник, Руслан Богдашенко, Віктор Пахнюк та Ігор Дмитрук (Костопіль) на запрошення білоруських сябрів взяли участь у Чемпіонаті Республіки Бєларусь серед ветеранів. І не пасли задніх! У категорії 31-4 ... Читать повну новину

Віталій Кулакевич – чемпіон!
Назар Богданець – бронзовий призер!

З 30 листопада по 1 грудня у місті Ліворно, Італія, пройшли змагання міжнародного турніру з вільної боротьби серед юнаків та юніорів  «“Trofeo labrone” Lotta olimpica» В змаганнях взяли участь близько 300 учасників із Франції, Іспанії, Молдови, Литви, Угорщини, Великої Британії, України та Італії. Відмінні результати показали наші орли.
Майстер спорту України з вільної боротьби Віталій Кулакевич боровся у ваговій категорії до 60 кілограмів. У першому поєдинку він з рахунком 10:2 переміг молдаванина та вийшов у півфінал змагань. У півфіналі програючи 2:5 за 25 секунд до кінця бою вирвав перемогу з рахунком 10: ... Читать повну новину